O NAS ZAKŁADKA

Wspieramy producentów żywności w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa oraz najwyższej jakość żywności dostępnej na Rynku.

Obecnie wielu konsumentów traktuje bezpieczeństwo żywności jako priorytet. W celu zagwarantowania konsumentom pełnego zaufania do żywności dostępnej na Rynku nasze Centrum Zapewnienia Jakości codziennie analizuje liczne surowce wykorzystywane do produkcji żywności oraz gotowe produkty spożywcze wprowadzane na Rynek.

Naszym obowiązkiem jest ochrona dobra zarówno konsumentów, jak i przedsiębiorstw przemysłu spożywczego. W związku z tym, wszystkie przebadane przez nas produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Nasze priorytety

Zapewnienie bezpieczeństwa żywności jest dla nas najważniejsze, dlatego naszym obowiązkiem jest pomoc w ochronie konsumentów oraz producentów przemysłu spożywczego.

Nasza wizja

Praca naszego laboratorium opiera się na zasadzie ciągłego doskonalenia. Mając na uwadze przede wszystkim satysfakcję naszych klientów, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość i wydajność świadczonych usług analitycznych po konkurencyjnej cenie.

Nasza misja

Naszą misją jest bycie rozpoznawalnym, jako światowej klasy jednostka laboratoryjna, która zdobywa pełne zaufanie i lojalność swoich klientów.

Nasz cel

Celem naszego laboratorium jest zapewnienie najnowocześniejszych i najwyższej jakości usług związanych z bezpieczeństwem żywności i dobrymi praktykami laboratoryjnymi. Dzięki przeprowadzanym audytom, zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym, dążymy do ciągłego doskonalenia świadczonych przez nas usług.

Zaangażowanie w jakość

Działalność Laboratorium NQAC w Rzeszowie skupia się na wspieraniu podległych fabryk Nestlé w zakresie badań laboratoryjnych oraz dostarczaniu wiedzy eksperckiej w obszarze analiz chemicznych i mikrobiologicznych.

Pracujemy i przeprowadzamy badania zgodnie z zasadami dobrych praktyk laboratoryjnych oraz z zapewnieniem najwyższego bezpieczeństwa w laboratorium.

Posiadamy wyspecjalizowany personel przeprowadzający walidację metod badawczych w celu zapewnienia najwyższej wiarygodności otrzymywanych wyników. Dodatkowo, w celu sprawdzenia dokładności i sprawności funkcjonowania naszego laboratorium regularnie potwierdzamy swoje kompetencje poprzez pozytywne wyniki badań biegłości.

Nasza strona korzysta z plików cookie i innych technologii, aby spersonalizować Twoje doświadczenia i lepiej zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z witryny
Nasza strona korzysta z plików cookie i innych technologii, aby spersonalizować Twoje doświadczenia i lepiej zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z witryny